fbpx

Warszawa: Leasing samochodów dostawczych na preferencyjnych warunkach

Leasing samochodów dostawczychLeasing to jedna z najpopularniejszych, a zarazem najbardziej korzystnych form finansowania samochodów firmowych. Korzystają z niej zarówno małe, jak i duże firmy oraz klienci korporacyjni. Leasing samochodów dostawczych na preferencyjnych warunkach to usługa, którą kierujemy do klienta biznesowego niezależnie od rozmiaru firmy i zasięgu jej działania. Współpracujemy z podmiotami działającymi lokalnie, jak i markami o zasięgu ogólnokrajowym. Firmami, które zarządzają kilkoma i kilkudziesięcioma pojazdami flotowymi. Dzięki współpracy z licznymi bankami możemy zaproponować korzystne warunki finansowania floty firmowej już od jednego samochodu.

Jesteśmy niezależnym brokerem samochodowym z siedzibą w mieście Warszawa. Oferujemy leasing samochodów dostawczych pochodzących z polskiej sieci dealerskiej. Wszystkie oferowane przez nas pojazdy są objęte pełną gwarancją producenta oraz możliwością wykupienia pakietu serwisowego ASO. Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Leasing samochodów dostawczych dla firmy – oferta niezależnego brokera

Automotive Centrum to niezależny broker samochodowy współpracujący z topowymi markami na rynku samochodów dostawczych. Wieloletnia współpraca z sieciami dealerskimi pozwala nam oferować wysokie rabaty na samochody nowe z salonu – nawet sięgające do 35% ceny katalogowej. Dotychczas takie rabaty były zarezerwowane wyłącznie dla wybranych klientów firmowych. Dzięki naszej ofercie mogą z nich skorzystać także niewielkie firmy o ograniczonym zapotrzebowaniu na samochody dostawcze.

Współpraca z licznymi bankami oraz instytucjami finansowymi pozwala nam kierować wnioski kredytowe i leasingowe do podmiotów, w których nasz Klient ma największe szanse na uzyskanie pozytywnej odpowiedzi, a zarazem preferencyjnych warunków finansowania zakupu pojazdu. Dodatkowo zawsze staramy się negocjować najniższe raty w wybranej formie finansowania, dzięki czemu zakup pojazdu nie obciążą firmowego budżetu i pozwala Państwu na dalszy rozwój marki.

W zależności od Państwa oczekiwań i potrzeb rata leasingu może zostać tak skalkulowana, aby obejmowała wyłącznie finansowanie zakupu pojazdu dostawczego lub uwzględniała opłaty dodatkowe w postaci ubezpieczenia samochodu czy wykupienia pakietu serwisowego w ASO.

Leasing samochodów dostawczych i wszystkie formalności w jednym miejscu – oszczędność czasu, pieniędzy i nerwów

Zależy nam na zadowoleniu naszych Klientów. Obok korzyści finansowych wynikających z możliwości zakupu markowych samochodów dostawczych na preferencyjnych warunkach oferujemy Państwu kompleksową obsługę leasingu dla firm. W tym także obsługę ewentualnej cesji umowy leasingowej. W sytuacji, w której okres leasingu dobiega końca, a Państwo nie jesteście zainteresowani wykupem pojazdu, pomożemy w znalezieniu klienta biznesowego zainteresowanego cesją umowy, co pozwoli Państwu na skorzystanie z nowej oferty leasingowej dla Państwa firmy.

Zapewniamy profesjonalne wsparci i doradztwo w wyborze najkorzystniejszej oferty ubezpieczenia OC, AC i GAP. Co istotne, nie nalegamy na wybór zaproponowanej przez nas oferty ubezpieczeniowej, a jej odrzucenie nie wiąże się z utratą rabatu na samochód czy zmianą warunków leasingu.

Klientów firmowych poszukujących niezawodnych samochodów dostawczych w korzystnych cenach zachęcamy do bliższego zapoznania się z ofertą Automotive Centrum  na leasing samochodów dostawczych dla firm. W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu.