fbpx

Toyota Hilux Invincible

Toyota Hilux Invincible

WYPOSAŻENIE

 • Dowolny kolor metalizowany
 • Kamera cofania z liniami pomocniczymi
 • Klimatyzacja automatyczna
 • Podgrzewane lusterka zewnętrzne
 • Automatyczna światła drogowe
 • Światła do jazdy dziennej LED
 • Nawigacja satelitarna Toyota Touch 2
 • Opony terenowe i na autostradę
 • Tylne czujniki parkowania
 • Elektrycznie regulowane szyby przednie i tylne
 • Układ rozpoznawania znaków drogowych
 • Układ wczesnego reagowania w razie ryzyka
Silnik
Pojemność skokowa 2755 cm3
Rok produkcji 2022
Moc 204 KM

Parametry oferty leasingowej

Brak odpowiedniej oferty?

Skontaktuj się z nami a wybierzemy ci pakiet dopasowany do Twoich potrzeb!

Toyota Hilux – atrakcyjny leasing dla Klienta firmowego

Toyota Hilux 2.8 Invincible z podwójną kabiną to oczywisty wybór dla każdego przedsiębiorcy, który świadczy usługi w trudno dostępnych miejscach lub reprezentuje branżę wymagającą komfortowego dostępu do dużej przestrzeni ładunkowej. Dzięki powiększonej kabinie samochód przewiezie standardową liczbę pasażerów, jednocześnie zapewniając wygodny i bezpieczny transport gabarytów. Jego dodatkową zaletą jest wysokie zawieszenie, któremu niestraszny ani off-road, ani trudno dostępne miejsca.

Leasing na pojazd Toyota Hilux 2.8 Invincible to atrakcyjna propozycja dla branż budowlanej, eventowej, turystycznej, a także lekarzy i weterynarzy świadczących usługi w wymagającym terenie. O łatwe i bezpieczne manewrowanie samochodem podczas parkowania zadbają czujniki parkowania zlokalizowane z przodu i tyłu pojazdu. O komfort kierowcy i pasażerów automatyczna klimatyzacja. Drogę i bezdroża z łatwością oświetlą reflektory w technologii LED, a niezawodna i intuicyjna w obsłudze nawigacja zawsze doprowadzi nas do celu.

Toyota Hilux 2.8 Invincible w leasingu – sprawdź ofertę u niezależnego brokera samochodowego

Jesteśmy niezależnym brokerem samochodowym. Specjalizujemy się w obsłudze klienta biznesowego, dla którego przygotowaliśmy atrakcyjną ofertę leasingową na wybrane samochody marki Toyota. Toyotę Hilux 2.8 Invincible możemy zaoferować w cenie o blisko 10% niższej niż katalogowa, jednocześnie zapewniając atrakcyjne warunki finansowania samochodu firmowego.

W zależności od preferencji Klienta rata leasingu może obejmować wyłącznie zakup samochodu lub być tak skalkulowana, aby pokryć koszty jego ubezpieczenia i serwisowania w Autoryzowanej Stacji Obsługi (Warunek niezbędny dla zachowania gwarancji producenta). Współpracujemy z kilkoma bankami, co pozwala nam zaoferować najkorzystniejsze dla Klienta warunki zakupu pojazdu. Decyzję o przyznaniu leasingu otrzymujemy w kilka godzin. To oznacza, że samochód Toyota Hilux jest dla Państwa dostępny praktycznie od ręki.

Obok pojazdów stokowych marki Toyota oferujemy również możliwość spersonalizowania samochodu adekwatnie do indywidualnych potrzeb i oczekiwań danego Klienta.

Dlaczego samochód w leasingu na firmę się opłaca?

Leasing na Toyotę Hilux to dogodna forma finansowania inwestycji, dzięki której nasz Klient nie musi się martwić o ponadnormatywne zużycie pojazdu w trakcie eksploatacji oraz ewentualny wybór stacji naprawczych. Dodatkową zaletą leasingu jest stały miesięczny koszt uzyskania przychodu, który można z łatwością zaplanować w budżecie firmy. Leasing nie stanowi również problemu dla działu księgowego – wszystkie wydatki ponoszone z jego tytułu są fakturowane.

od 2 350 zł
netto / mc