BMW X6 w leasingu – auta z rabatem
3 oferty leasingu, raty netto od ceny po rabacie u dealera (aktualne na 19.10.2026). Kliknij auto, żeby zobaczyć szczegóły i kalkulację.
-
BMW X6
30d Msport Pro
3 571 zł netto/mc
Diesel · Automatyczna · 298 KM
Zobacz ofertę
-
od ręki
BMW X6
30d Msport Pro
3 664 zł netto/mc
Diesel · Automatyczna · 298 KM
Zobacz ofertę
-
BMW X6
40i Msport Pro
3 850 zł netto/mc
Benzyna · Automatyczna · 381 KM
Zobacz ofertę
Brak ofert z wybranymi filtrami.
Ile kosztuje leasing BMW X6?
Rata leasingu BMW X6 w naszej ofercie wynosi od 3 571 zł do 3 850 zł netto miesięcznie – 3 oferty, w tym 1 od ręki. 20% wpłaty, 60 miesięcy, 20% wykupu.
Raty aktualne na 19.10.2026
| 30d Msport Pro 298 KM | 2 (1 od ręki) | 3 571 zł |
|---|---|---|
| 40i Msport Pro 381 KM | 1 | 3 850 zł |
Jak liczymy ratę leasingu BMW X6
- 20%wpłaty własnej
- 60 mies.okres umowy
- 20%wykupu na koniec
- nettorata od ceny po rabacie
W pakietach ofert BMW X6: UbezpieczenieLeasing all inclusiveGwarancjaTarcza leasingowaBrak obowiązkowego wykupu auta
Tak liczymy raty przy autach od ręki na tej stronie. Inna wpłata, okres, wykup? Doradca przygotuje kalkulację dla Twojej firmy i porówna oferty kilku firm leasingowych.
BMW X6 w leasingu – dla kogo i jak to działa
Leasing modelu BMW X6 wybierają firmy, które chcą na koniec umowy zatrzymać auto. BMW X6 to SUV klasy premium, który możesz wziąć w leasing lub najem długoterminowy z rabatem wynegocjowanym u dealera.
Raty na tej stronie liczymy przy 20% wpłaty własnej, 60 miesiącach i 20% wykupu – od ceny po rabacie u dealera. Inna wpłata, okres albo wykup? Doradca przeliczy ratę i porówna oferty kilku firm leasingowych.
Leasing czy najem BMW X6?
Leasing
od 3 571 zł netto/mc
- Wpłata własna (w kalkulacji 20%)
- Po umowie możesz wykupić auto
- Raty w kosztach firmy
- Ubezpieczenie i serwis po Twojej stronie lub w pakiecie
Najem długoterminowy
od 4 250 zł netto/mc
- Bez wpłaty własnej
- Po umowie oddajesz auto i bierzesz nowe
- Stała rata – łatwe planowanie budżetu
- Ubezpieczenie i serwis w racie
Jak wziąć BMW X6 w leasingu
Wybierz auto lub opisz potrzeby
Wskaż auto od ręki z listy albo napisz, jakiej wersji szukasz. Doradca pomoże dobrać rozmiar i napęd, żebyś nie przepłacał.
Rabat i porównanie ofert
Negocjujemy rabat u dealera i porównujemy oferty kilku firm leasingowych. Dostajesz jedną, przejrzystą propozycję.
Formalności zdalnie, odbiór u dealera
Dokumenty załatwisz telefonicznie, mailowo lub online. Dedykowany doradca prowadzi Cię aż do odbioru auta.
BMW X6 w leasingu – pytania i odpowiedzi
Ile wynosi rata leasingu modelu BMW X6?
Raty aut od ręki na tej stronie są liczone od ceny po rabacie, przy 20% wpłaty własnej, 60 miesiącach i 20% wykupu. Dla innych warunków doradca przygotuje indywidualną wycenę.
Czy po leasingu mogę wykupić auto?
Tak. W kalkulacji przyjmujemy wykup 20% – po zakończeniu umowy auto może zostać w firmie.
Czy BMW X6 w leasingu może być od ręki?
Tak, auta dostępne od ręki oznaczamy na liście ofert. Inne konfiguracje doradca sprawdzi u dealerów.
SUV-y w leasingu – podobne modele
Zapytaj o leasing BMW X6
Zostaw kontakt – doradca przygotuje dla Ciebie ofertę z rabatem wynegocjowanym u dealera i porówna leasing z najmem długoterminowym. Bez zobowiązań.
- Rabat u dealera, którego nie uzyskasz sam
- Porównanie ofert kilku instytucji finansujących
- Formalności zdalnie, doradca aż do odbioru auta
Wolisz porozmawiać? 777 111 444
Ładowanie formularza…
Doradca oddzwoni w godzinach pracy: pon.–pt. 9:00–18:00, sob. 10:00–14:00.







