Automotive Centrum - Opinie

Możesz nam zaufać

Audi, BMW, a może Mazda?

Dostarczyliśmy już ponad 850 nowych samochodów różnych marek, zarówno osobowych, jak i dostawczych. Klienci, którzy kupili u nas raz - wracają po kolejne auta!

Przedsiębiorcy z wielu branż

Lekarz, księgowa, prawnik, właścicielka salonu kosmetycznego, deweloper budowlany, a nawet inżynier elektrowni wiatrowych są już w gronie naszych zadowolonych Klientów.

Indywidualne podejście

Wśród zalet współpracy z Automotive Centrum Klienci najczęściej wskazują m.in. indywidualne podejście. Potwierdzamy - każdego Klienta traktujemy jak VIPa!

Sprawdź, co o nas piszą

Krzysztof W.
Czytaj więcej
Polecam z całego serca. Pan Karol zrobił kawał dobrej roboty. Szybko znalazł potrzebne atuo, załatwił finansowanie i do tego ubezpieczenie. Jestem bardzo zadowolony. Na pewno wrócę i polecę znajomym.
Sandra M.
Czytaj więcej
Kontakt z Automotive i handlowcami na najwyższym poziomie, odpowiedzieli na wszystkie moje pytania i służyli swoją ekspertyza. Również oferowane przez nich ubezpieczenie było o wiele tańsze niż dostępne na rynku. Dziękuje bardzo za wszelka pomoc i sprawne dopięcie transakcji 😊
Sebastian O.
Czytaj więcej
Profesjonalne podejście do tematu. Przygotowanie oferty bardzo konkretne i negocjacje bez zbędnego marnowania czasu. Miałem dwie inne dobre wyceny, które Pan Tomasz przebił (cena zakupu, leasing, ubezpieczenie). Serdecznie polecam.
Piotr M.
Czytaj więcej
Polecam w 120%, wszystko na czas i wg ustaleń! Jakość komunikacji w trakcie załatwiania każdego z ww tematu jak i po sprzedaży = 120% . Po odbiorze auta nie zdążyłem dojechać do domu a miałem telefon od Pana Karola czy wszystko jest OK, kolejne samochody na BANK kupię u nich.
Małgorzata G.
Czytaj więcej
Filip Radomyski, super spec, Polecam, profesjonalizm, wiedza i rewelacyjna intuicja. Filip poprowadził mnie przez cały proces kupna Mercedesa. Doradzał również na każdym etapie i wspierał w czasie oczekiwania na auto. Mega pozytywny kontakt dzięki Filipowi stałam się posiadaczem Mercedesa CLA rocznik 2022.
Sebastian D.
Czytaj więcej
Pani Patrycja Sikorska wykazała się pełnym profesjonalizmem, była w stanie odpowiedzieć na każde moje pytanie i rozwiać wszelkie wątpliwości a przy tym wszelki kontakt odbywał się w przyjemnej serdecznej i przyjacielskiej atmosferze. Usługi pani Patrycji Sikorskiej z czystym sumieniem gorąco polecam przyszłym klientom.
Paweł E.
Czytaj więcej
Z czystym sumieniem mogę polecić firmę Automotive Centrum. Wspaniała, profesjonalna obsługa. Indywidualne podejście do klienta, zaangażowany sprzedający. Pan Karol na każdy etapie współpracy był bardzo pomocny. Wszystko wykonane szybko i bezproblemowo z najlepszą na rynku ceną za RAV4 Black Edition. POLECAM!
Krzysztof G.
Czytaj więcej
Profesjonalizm., rzetelność. Bardzo dobre ceny ,indywidualne podejście do klienta. Przemiła obsługa (Pan Filip najlepszy). Gorąco polecam

Poznaj naszych Klientów i ich auta