Automotive Centrum - Opinie

Pan Sebastian, BMW X5
Z uwagi na zawód Pana Sebastiana dokonaliśmy pewnych obliczeń. Okazuje się, że gdyby BMW X5 Pana Sebastiana było wiatrem, to zgodnie ze skalą Beauforta byłoby huraganem!
Pan Sławomir i Pan Michał, Audi Q5
Panowie Sławomir i Michał, prowadzący wspólnie rodzinną firmę, skorzystali z powyższej instrukcji i dzięki temu w ekspresowym czasie odebrali dokładnie takie auto, jakiego szukali.
Pan Piotr, BMW 4 Coupe
Pan Piotr chciał mieć nowe BMW 4 Coupe - no i ma. A teraz będzie musiał się przyzwyczaić, że wszędzie, gdzie pojedzie, jego auto będzie przyciągało spojrzenia.
Pan Krzysztof, Ford Transit
Zachęcamy do odwiedzin sklepu i serwisu Husqvarna, gdzie przy odrobinie szczęścia można zobaczyć nowego Forda Transita Pana Krzysztofa.
Pani Maria, Toyota C-HR
Pani Maria zdecydowała się na Toyotę C-HR, która z pewnością odwdzięczy się ekonomicznym spalaniem i satysfakcjonującymi wrażeniami z jazdy.
Pan Zbigniew, Mercedes Vito
Czy Pan Zbigniew jest zadowolony z zakupu? Zdaje się, że jego uśmiech mówi wszystko.

Możesz nam zaufać

Audi, BMW, a może Mazda?

Dostarczyliśmy już ponad 850 nowych samochodów różnych marek, zarówno osobowych, jak i dostawczych. Klienci, którzy kupili u nas raz - wracają po kolejne auta!

Przedsiębiorcy z wielu branż

Lekarz, księgowa, prawnik, właścicielka salonu kosmetycznego, deweloper budowlany, a nawet inżynier elektrowni wiatrowych są już w gronie naszych zadowolonych Klientów.

Indywidualne podejście

Wśród zalet współpracy z Automotive Centrum Klienci najczęściej wskazują m.in. indywidualne podejście. Potwierdzamy - każdego Klienta traktujemy jak VIPa!

Sprawdź, co o nas piszą

Krzysztof W.
Czytaj więcej
Polecam z całego serca. Pan Karol zrobił kawał dobrej roboty. Szybko znalazł potrzebne atuo, załatwił finansowanie i do tego ubezpieczenie. Jestem bardzo zadowolony. Na pewno wrócę i polecę znajomym.
Sandra M.
Czytaj więcej
Kontakt z Automotive i handlowcami na najwyższym poziomie, odpowiedzieli na wszystkie moje pytania i służyli swoją ekspertyza. Również oferowane przez nich ubezpieczenie było o wiele tańsze niż dostępne na rynku. Dziękuje bardzo za wszelka pomoc i sprawne dopięcie transakcji 😊
Sebastian O.
Czytaj więcej
Profesjonalne podejście do tematu. Przygotowanie oferty bardzo konkretne i negocjacje bez zbędnego marnowania czasu. Miałem dwie inne dobre wyceny, które Pan Tomasz przebił (cena zakupu, leasing, ubezpieczenie). Serdecznie polecam.
Piotr M.
Czytaj więcej
Polecam w 120%, wszystko na czas i wg ustaleń! Jakość komunikacji w trakcie załatwiania każdego z ww tematu jak i po sprzedaży = 120% . Po odbiorze auta nie zdążyłem dojechać do domu a miałem telefon od Pana Karola czy wszystko jest OK, kolejne samochody na BANK kupię u nich.
Małgorzata G.
Czytaj więcej
Filip Radomyski, super spec, Polecam, profesjonalizm, wiedza i rewelacyjna intuicja. Filip poprowadził mnie przez cały proces kupna Mercedesa. Doradzał również na każdym etapie i wspierał w czasie oczekiwania na auto. Mega pozytywny kontakt dzięki Filipowi stałam się posiadaczem Mercedesa CLA rocznik 2022.
Sebastian D.
Czytaj więcej
Pani Patrycja Sikorska wykazała się pełnym profesjonalizmem, była w stanie odpowiedzieć na każde moje pytanie i rozwiać wszelkie wątpliwości a przy tym wszelki kontakt odbywał się w przyjemnej serdecznej i przyjacielskiej atmosferze. Usługi pani Patrycji Sikorskiej z czystym sumieniem gorąco polecam przyszłym klientom.
Paweł E.
Czytaj więcej
Z czystym sumieniem mogę polecić firmę Automotive Centrum. Wspaniała, profesjonalna obsługa. Indywidualne podejście do klienta, zaangażowany sprzedający. Pan Karol na każdy etapie współpracy był bardzo pomocny. Wszystko wykonane szybko i bezproblemowo z najlepszą na rynku ceną za RAV4 Black Edition. POLECAM!
Krzysztof G.
Czytaj więcej
Profesjonalizm., rzetelność. Bardzo dobre ceny ,indywidualne podejście do klienta. Przemiła obsługa (Pan Filip najlepszy). Gorąco polecam