Broker samochodowy Toyota – nowe samochody w konkurencyjnych cenach od ręki

Toyota to marka ciesząca się niesłabnącym zainteresowaniem kierowców – klientów biznesowych i osób prywatnych poszukujących niezawodnych samochodów z bogatym wyposażeniem i ciekawą stylistyką nadwozia. To wszystko sprawia, że Toyota jest marką, której nie może zabraknąć w ofercie dobrego brokera samochodowego.

Automotive Centrum to niezależny broker samochodowy specjalizujący w handlu samochodami osobowymi. Jako broker marki Toyota od lat z sukcesami negocjujemy dla naszych Klientów korzystne rabaty oraz warunki finansowania zakupu samochodów firmowych. Naszą specjalnością jest leasing z obowiązkowym wykupem lub możliwością cesji. Współpracujemy z kilkoma sprawdzonymi instytucjami finansowymi, co pozwala nam negocjować warunki leasingu tak, aby rata w wybranej formie finansowania była jak najniższa, a na uzyskanie decyzji kredytowej Klient nie musiał długo czekać. W większości przypadków jesteśmy w stanie uzyskać pozytywną odpowiedź banku już w przeciągu 60 minut od złożenia wniosku. Dodatkowo, w zależności od preferencji i oczekiwań leasingobiorcy rata może obejmować koszty ubezpieczenia pojazdu.


Twoja nowa Toyota nawet do 35% taniej

Sposób, w jaki działamy pozwala naszym Klientom korzystać z ekskluzywnych rabatów flotowych, które dotychczas były zarezerwowane wyłącznie dla dużych firm. Dzięki temu możecie Państwo oszczędzić nawet do 35% ceny katalogowej nowego auta, jednocześnie korzystając z pełnej gwarancji producenta oraz możliwości personalizacji samochodu w taki sposób, żeby jeszcze lepiej odpowiadał specyficznym potrzebom i oczekiwaniom Państwa biznesu.

Naszą ofertę brokera samochodów Toyota kierujemy do mniejszych i większych firm, oraz klientów prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą. W zależności od sytuacji finansowej firmy, zdolności kredytowej oraz wybranego modelu samochodu pomagamy w uzyskaniu finansowania w wybranej instytucji, zwracając szczególną uwagę na dobór instytucji finansowych, do których składamy wnioski. Dzięki temu możemy się poszczycić wysoką skutecznością naszych działań oraz zadowoleniem klientów, którzy mogą wyjechać wybranym samochodem z salonu praktycznie od razu.


Toyota: Czy leasing dla firm naprawdę się opłaca?

Toyota i leasing dla firm to najlepszy możliwy duet dla przedsiębiorcy poszukującego niezawodnego, komfortowego, a zarazem eleganckiego samochodu służbowego dla siebie lub swoich pracowników. Decydując się na Toyotę w leasingu zyskujesz:

  • możliwość nieograniczonego użytkowania nowego,
  • niezawodnego samochodu służbowego,
  • możliwość skorzystania z atrakcyjnych rabatów flotowych już od pierwszego pojazdu,
  • możliwość personalizacji samochodów zgodnie z indywidualnymi potrzebami i oczekiwaniami pracowników na danych stanowiskach,
  • stały miesięczny koszt uzyskania przychodu,
  • korzystne warunki wykupu pojazdu z leasingu.

Jednocześnie jako broker samochodowy specjalizujący się w obsłudze klienta biznesowego zapewniamy kompleksową obsługę leasingu na każdym etapie użytkowania pojazdu. Naszym klientom oferujemy możliwość przeprowadzenia cesji umowy leasingowej i wybór nowej Toyoty dla firmy, dzięki czemu możecie Państwo regularnie modernizować flotę firmową korzystając z atrakcyjnych rabatów i wybierając luksusowe pojazdy dla siebie i swoich pracowników.

Klientów poszukujących doskonałych warunków zakupu samochodu flotowego zapraszamy do kontaktu z Automotive Centrum, brokerem samochodowym Toyota. Oferujemy profesjonalne wsparcie na każdym etapie procesu zakupowego – od pomocy w wyborze modelu samochodu, przez określenie formy finansowania, aż po zaproponowanie najkorzystniejszej oferty na ubezpieczenie pojazdu. Zapraszamy także do zapoznania się z ofertą leasingu Toyoty RAV4.

+48 576 301 600

Skontaktuj się z doradcą

Szukasz nowego samochodu na firmę?

Jesteś o krok bliżej do nowego samochodu.