Broker samochodowy – Twój nowy Ford już na Ciebie czeka

Jako broker samochodowy marki Ford działamy od kilku lat, stale wzbogacając naszą ofertę o kolejne modele dostępne w bieżącej ofercie dealerskiej. To pozwala nam proponować naprawdę szeroki wybór samochodów w konkurencyjnych cenach – nasi Klienci uzyskują dostęp do atrakcyjnych rabatów flotowych, dzięki czemu nowe auta z polskich salonów są dla nich dostępne w cenach nawet o 35% niższych od katalogowych z zachowaniem gwarancji producenta. Obok korzystnych cen na samochody nowe oferujemy również korzystne warunki zakupu i ubezpieczenia pojazdów firmowych. Naszą specjalnością jest leasing. Na stałe współpracujemy z kilkoma instytucjami finansowymi, dzięki czemu możemy zagwarantować szybkie uzyskanie decyzji kredytowej z jednoczesnym zagwarantowaniem negocjacji najniższej wysokości raty w wybranej formie finansowania.

 

Broker samochodowy Ford – samochody dla wymagających kierowców, korzystny leasing dla firm

Zależy nam na zadowoleniu naszych Klientów, dlatego oferujemy Państwu wyłącznie najpopularniejsze modele marki odznaczające się doskonałymi parametrami użytkowymi oraz wysokim komfortem jazdy. Dodatkowo zapewniamy możliwość personalizacji wybranych samochodów, co przekłada się na ich pełne dostosowanie do potrzeb i oczekiwań użytkowników oraz ich biznesów.

Samochody marki Ford polecamy przede wszystkim klientom poszukującym bardzo dobrej relacji ceny do jakości. Pojazdy oferują komfortowe wyposażenie, luksusowe wnętrza oraz wysokie osiągi, pozostając przy tym konkurencyjne cenowo pod względem innych popularnych marek flotowych. Dodatkową zaletą Forda jest piękna linia nadwozia, dzięki której samochody firmowe prezentują się z klasą.

Leasing czy wynajem długoterminowy?

Obok kompleksowej obsługi transakcji zapewniamy Państwu profesjonalne doradztwo tak w zakresie wyboru samochodu, jak i formy jego finansowania. Jednocześnie Klienci, którzy skorzystali z naszej oferty mogą liczyć na profesjonalną obsługę posprzedażową, w ramach której pomagamy zorganizować cesję bieżącego leasingu, tym samym umożliwiając skorzystanie z nowej oferty leasingowej bez konieczności wykupu samochodu dotychczas leasingowego. To szczególnie korzystne rozwiązanie przede wszystkim dla firm, którym zależy na regularnym odświeżaniu floty samochodowej i dopasowywaniu jej do bieżących trendów.

Ford w leasingu dla firm – to się opłaca

Ford jest marką coraz bardziej docenianą przez polskich przedsiębiorców. Za jego wyborem przemawia korzystna cena, w parze z atrakcyjnym wyposażeniem. Dzięki temu leasing Forda dla firmy jest jeszcze bardziej korzystny, a użytkujący samochody służbowe pracownicy firmy mogą się cieszyć komfortem jazdy porównywalnym z wygodą oferowaną przez marki powszechnie uważane za luksusowe.

Decydując się na Forda w leasingu jako przedsiębiorca zyskujesz:

  • możliwość nieograniczonego korzystania z nowego, komfortowego pojazdu służbowego,
  • stały koszt miesięczny dla firmy,
  • możliwość personalizacji samochodu zgodnie z indywidualnymi potrzebami pracowników na poszczególnych stanowiskach,
  • korzystne warunki wykupu pojazdu z leasingu,
  • możliwość cesji umowy leasingowej i wyboru nowego modelu samochodu,
  • możliwość regularnej wymiany floty na pojazdy nowszej generacji, przy jednoczesnym utrzymaniu kosztów leasingu na zaskakująco niskim poziomie.

Klientów zainteresowanych współpracą z profesjonalnym brokerem samochodowym pojazdów marki Ford zapraszamy do kontaktu. Nasz Doradca odpowie na wszystkie pytania i pomoże w wyborze najbardziej korzystnego rozwiązania dla Twojego biznesu

+48 576 301 600

Skontaktuj się z doradcą

Szukasz nowego samochodu na firmę?

Jesteś o krok bliżej do nowego samochodu.