Broker samochodowy – Wybierz swoje nowe VW

Marka Automotive Centrum działa jako broker samochodowy VW od kilku lat. Stale rozszerzamy i wzbogacamy naszą ofertę o kolejne modele dostępne w bieżącej ofercie dealerskiej Volkswagena. Dzięki temu możemy oferować naprawdę szeroki wybór komfortowych i niezawodnych samochodów osobowych w atrakcyjnych cenach – nasi Klienci otrzymują dostęp do ekskluzywnych rabatów flotowych, które dotychczas były zarezerwowane wyłącznie dla wybranych klientów firmowych. W efekcie, nowe samochody z polskich salonów są dla nich dostępne w cenach nawet o kilkadziesiąt procent niższych od cen katalogowych. Co ważne, rabat nie ma wpływu na gwarancję producenta. Każdy z dostępnych w naszej ofercie pojazdów jest objęty pełną gwarancją producenta i może zostać dodatkowo objęty opieką ASO.

Na stałe współpracujemy z kilkoma prężnie działającymi instytucjami finansowymi oraz firmami ubezpieczeniowymi. To pozwala nam zapewniać kompleksową obsługę transakcji – od wyboru pojazdu, przez wybór najkorzystniejszej formy finansowania jego zakupu, aż po zapewnienie pełnego pakietu ubezpieczenia. Wieloletnia współpraca z bankami pozwala nam zagwarantować szybkie uzyskanie decyzji kredytowej lub leasingowej i jednoczesną gwarancję negocjacji najniższej wysokości raty w wybranej formie finansowania.

VW – atrakcyjny leasing dla firm

Jako broker samochodowy VW dostarczamy naszym Klientom wyłącznie najpopularniejsze modele marki – samochody odznaczające się elegancją, doskonałymi parametrami użytkowymi oraz wysokim komfortem jazdy. Naszą specjalnością jest leasing dla firm. Samochody VW w leasingu oferujemy na bardzo korzystnych cenach. Obok samochodów stokowych dostępnych praktycznie od ręki, mamy możliwość zamówienia dla Państwa modelu spersonalizowanego – bez utraty wynegocjowanych wcześniej rabatów. Personalizacja pozwala na dostosowanie pojazdu do indywidualnych potrzeb kierowców oraz ich biznesów.

Leasing VW dla firm polecamy przede wszystkim przedsiębiorcom poszukującym samochodów niezawodnych, a zarazem reprezentacyjnych. Sedany VW odznaczają się piękną linią nadwozia, dzięki której prezentują klasę w każdych warunkach. Ich dodatkowym atutem jest bogate wyposażenie w standardzie, co przekłada się na wysoką przyjemność z jazdy oraz komfort pasażerów, także podczas pokonywania długich tras.

Leasing dla firm czy wynajem długoterminowy? Jak sfinansować zakup nowego VW?

Leasing to najkorzystniejsza forma finansowania samochodu firmowego. W odróżnieniu od wynajmu długoterminowego, pojazd w leasingu możemy użytkować praktycznie bez ograniczeń oraz bez obaw o jego ponadnormatywne zużycie. Dodatkowym atutem leasingu jest możliwość rozłożenia kosztu zakupu pojazdu na dogodne raty z niższą lub wyższą ratą wykupu. Jednocześnie, w sytuacji, kiedy okres leasingu dobiega końca, a my nie jesteśmy zainteresowani zakupem użytkowanego pojazdu możemy dokonać cesji umowy leasingowej i jednocześnie skorzystać z oferty nowego pojazdu dla naszej firmy. W praktyce daje nam to bardzo dużą swobodę zarządzania flotą firmową oraz kosztami jej modernizacji.

Jako doświadczony broker samochodowy o ugruntowanej pozycji na rynku Automotive Centrum zapewnia swoim Klientom kompleksową obsługę sprzedażową i posprzedażową. Obok ekskluzywnych rabatów flotowych oraz korzystnych warunków leasingu możemy zaproponować również atrakcyjne warunki ubezpieczenia pojazdu OC, AC i GAP. Nie narzucamy przy tym wyboru oferty ubezpieczenia strasząc utratą wynegocjowanych wcześniej rabatów czy zmianą warunków finansowych leasingu.

+48 576 301 600

Skontaktuj się z doradcą

Szukasz nowego samochodu na firmę?

Jesteś o krok bliżej do nowego samochodu.