Broker samochodowy – Twoje nowe auto BMW nawet do 35% taniej

Marka Automotive Centrum to niezależny broker samochodowy specjalizujący się w obsłudze klientów prywatnych i biznesowych. Jako broker samochodowy BMW naszym Klientom możemy zaproponować samochody wysokiej klasy w konkurencyjnych cenach oraz korzystne warunki finansowania inwestycji. Naszą specjalnością jest leasing z wykupem. Współpracujemy z kilkoma bankami, co daje nam możliwość szybkiego dopełnienia formalności, przy jednoczesnej gwarancji najniższej możliwej raty w ramach wybranego finansowania. W zależności od indywidualnych preferencji Klienta rata może obejmować ubezpieczenie samochodu oraz koszt obsługi serwisowej, dzięki czemu samochód w leasingu możemy użytkować i serwisować na podobnych zasadach, co w przypadku najmu długoterminowego.

BMW od brokera czy z salonu?

Jako broker samochodowy BMW dostarczamy wyłącznie samochody pochodzące z polskich sieci dealerskich i objęte gwarancją producenta. Jednocześnie naszym Klientom umożliwiamy dostęp do ekskluzywnych rabatów firmowych, które dotychczas były niedostępne dla mniejszych firm oraz przedsiębiorców prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą. To, co wyróżnia naszą ofertę to jej wszechstronność oraz możliwość dowolnej personalizacji samochodów tak, aby jak najlepiej odpowiadały Państwa potrzebom i oczekiwaniom. Wciąż pozyskujemy nowe modele pojazdów BMW dla naszych Klientów, co przekłada się na dynamiczną ofertę z możliwością pozyskania modeli aktualnie niedostępnych u brokera.

Leasing czy najem długoterminowy?

Leasing u brokera samochodowego BMW wiąże się z licznymi korzyściami. Po pierwsze, uzyskujemy nowy samochód z salonu w naprawdę korzystnej cenie oraz korzystne warunki finansowania – zawsze staramy się wynegocjować z leasingodawcą najniższą możliwą ratę leasingu w wybranym przez klienta wariancie finansowania. Po drugie, samochody możemy dostosować do naszych indywidualnych potrzeb, dzięki czemu nie jesteśmy zmuszeni ograniczać się do rozwiązań standardowych. Po trzecie, współpracując z brokerem mamy możliwość „odsprzedaży” samochodu w leasingu. Jako broker samochodowy BMW często pomagamy klientom w zorganizowaniu cesji leasingu tak, aby zamiast wykupu samochodu mogli oni skorzystać z nowej oferty leasingowej. W tym zakresie możecie Państwo wybrać kolejny model marki BMW lub inną markę dostępną w naszej ofercie.

W razie pytań lub wątpliwości dotyczących współpracy z naszym biurem brokerskim zachęcamy do kontaktu. Doradca odpowie na wszystkie Państwa pytania i pomoże w wyborze najbardziej optymalnej oferty finansowania zakupu samochodu firmowego.

+48 576 301 600

Skontaktuj się z doradcą

Szukasz nowego samochodu na firmę?

Jesteś o krok bliżej do nowego samochodu.