Broker samochodowy – Hyundai

Klientów zainteresowanych zakupem nowych samochodów firmowych zachęcamy do zapoznania się z ofertą Automotive Centrum na samochody marki Hyundai. Jako niezależny broker samochodowy posiadamy dostęp do oferty większości popularnych marek samochodowych – w tym marki Hyundai – oraz możliwość wynegocjowania dla klienta lepszej ceny w ramach atrakcyjnych rabatów flotowych. Dodatkowo Klientom zapewniamy profesjonalne doradztwo oraz fachową obsługę na etapie finansowania inwestycji.

Jako broker samochodowy Hyundai działamy kompleksowo, co przekłada się ma możliwość dopełnienia wszystkich formalności związanych z wyborem, zakupem, finansowaniem i ubezpieczeniem pojazdu flotowego w jednym miejscu. Największą korzyścią dla Klientów Automotive Centrum jest fakt, iż oferta Hyundai leasing od brokera jest o wiele bardziej korzystna pod względem finansowym, niż cena tego samego pojazdu bezpośrednio w salonie.
Dlaczego warto wybrać markę Hyundai?

Hyundai Motor Company to południowokoreański producent samochodów osobowych, SUV-ów, vanów oraz pojazdów dostawczych i ciężarowych. Samochody marki Hyundai cieszą się dużym zainteresowaniem klientów biznesowych. Za ich wyborem przemawia:

 • szeroka i zróżnicowana oferta marki, która odpowiada na potrzeby i oczekiwania klientów reprezentujących różne branże i gałęzie biznesu,
 • doskonała relacja ceny do możliwości oferowanych przez poszczególne modele,
 • innowacyjność i niezawodność wpisana w DNA południowokoreańskiej konstrukcji,
 • atrakcyjna stylistyka, dzięki której nie sposób pojawić się na spotkaniu biznesowym niezauważenie,
 • bardzo dobre osiągi i zadowolenie z jazdy,
 • dostępność pojazdów wyposażonych napęd alternatywny.

Hyundai leasing to oferta, którą kierujemy do wymagających Klientów. Wybrane modele Hyundai to samochody, które doskonale wpiszą się w potrzeby i oczekiwania pracowników różnych szczebli – od reprezentantów handlowych i mobilnych opiekunów klientów, aż po stanowiska dyrektorskie.

 

Hyundai – leasing dla firm

Leasing dla firm to najbardziej korzystna opcja finansowania samochodów firmowych. Jako marka bazująca na ugruntowanych kontaktach z bankami i instytucjami finansowymi oferujemy Klientom preferencyjne warunki finansowania pojazdów flotowych, a także najniższe na rynku stawki ubezpieczeń.

Nasza oferta Hyundai leasing dla firm to przede wszystkim:

 • możliwość wyboru pojazdu z aktualnej oferty producenta,
 • dostępność samochodów od ręki, (istnieje również możliwość złożenia zamówienia na produkcję),
 • możliwość skorzystania z atrakcyjnych rabatów flotowych niezależnie od liczby zamawianych samochodów,
 • korzystna oferta leasingowa,
 • możliwość indywidualnej konfiguracji oferty leasingowej,
 • kompleksowa obsługa wszelkich formalności pod przysłowiowym jednym dachem.

Klientów zainteresowanych współpracą zapraszamy do zapoznania się z ofertą dostępnych modeli samochodów Hyundai i kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy w wyborze najbardziej optymalnego wariantu finansowania pojazdu.

+48 576 301 600

Skontaktuj się z doradcą

Szukasz nowego samochodu na firmę?

Jesteś o krok bliżej do nowego samochodu.