Broker Audi – Twój nowy samochód z korzystnym rabatem

Automotive Centrum to niezależny broker samochodowy. Specjalizujemy się w obsłudze klientów biznesowych i prywatnych, zapewniając dostęp do nowych samochodów osobowych w niezwykle korzystnych cenach – taniej niż w salonie u dealera. Jako broker Audi naszym Klientom możemy zaproponować samochody wysokiej klasy – zarówno pojazdy dostępne od ręki, jak i samochody produkowane na zamówienie. Naszą główną specjalnością jest leasing z wysokim wykupem.

Współpracujemy z kilkoma instytucjami finansowymi, co daje nam możliwość szybkiej realizacji formalności, przy jednoczesnym wyborze najkorzystniejszych z perspektywy Klienta warunków finansowania inwestycji. W zależności od indywidualnych preferencji rata leasingu może obejmować również ubezpieczenie oraz koszt obsługi serwisowej, dzięki czemu leasingowane Audi może być użytkowane na podobnych zasadach, co w przypadku najmu długoterminowego.


Broker Audi czy Audi z salonu?

Klienci często zastanawiają się, jak to możliwe, że zakup nowego samochodu przez pośrednika może być bardziej korzystny niż zakup tego samego pojazdu w salonie. Jako broker Audi bazujemy na wieloletniej współpracy z marką, dzięki czemu możemy zaoferować naszym Klientom o wiele korzystniejsze ceny niż uzyskaliby w salonie. Bazujemy na rabatach, z których dotychczas mogły korzystać wyłącznie duże firmy, a które pozostawały niedostępne dla średniego i małego przedsiębiorcy oraz przedsiębiorców prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą.

Częste obawy podczas zakupu samochodu od brokera wzbudza pochodzenie pojazdów oraz dostępność serwisu gwarancyjnego. Automotive Centrum oferuje Państwu wyłącznie samochody pochodzące z polskich sieci dealerskich i objęte gwarancją producenta. Ponadto nasi Klienci mają możliwość wykupu pakietów serwisowych w ASO, co przekłada się na praktycznie bezobsługowe użytkowanie pojazdów przez cały okres leasingu.

Jako profesjonalny broker Audi stale rozszerzamy naszą ofertę pojazdów stokowych, jednocześnie oferując możliwość dowolnej personalizacji samochodów tak, aby jak najlepiej odpowiadały Państwa potrzebom i oczekiwaniom. Na tle innych firm brokerskich wyróżniamy się wysoką dynamiką oferty oraz możliwością pozyskania modeli, których nie posiadamy aktualnie w sprzedaży. W praktyce naszą ofertę kształtuje Klient, jego potrzeby, oczekiwania oraz indywidualne preferencje względem modeli dostępnych w salonach Audi w całej Polsce.

Zachęcamy do bliższego zapoznania się z aktualną ofertą, a w razie pytań lub wątpliwości do kontaktu z naszym biurem brokerskim. Doradca odpowie na wszystkie Państwa pytania i pomoże w wyborze najkorzystniejszej oferty finansowania zakupu samochodu firmowego.

+48 576 301 600

Skontaktuj się z doradcą