W Automotive Centrum pomagamy firmom w uzyskaniu najkorzystniejszego finansowania na nowe auta

Automotive Centrum to przede wszystkim szeroki wybór samochodów i najlepsze możliwości ich finansowania w jednym miejscu. U nas kupujesz auto z salonu, ale w lepszej cenie, a także w prostym i bezpiecznym procesie online.

0
lata na rynku
0 +
aut dostarczonych do Klientów
0
marek samochodowych w ofercie

Do naszych Klientów podchodzimy naprawdę indywidualnie. Współpraca z wieloma podmiotami finansowymi daje nam możliwość kształtowania oferty według oczekiwań naszych Klientów – zarówno pod kątem wkładu własnego, wykupu, okresu trwania leasingu, jak i indywidualnych zapisów w umowach.

Klienci o nas

Krzysztof W.
Czytaj więcej
Polecam z całego serca. Pan Karol zrobił kawał dobrej roboty. Szybko znalazł potrzebne atuo, załatwił finansowanie i do tego ubezpieczenie. Jestem bardzo zadowolony. Na pewno wrócę i polecę znajomym.
Sandra M.
Czytaj więcej
Kontakt z Automotive i handlowcami na najwyższym poziomie, odpowiedzieli na wszystkie moje pytania i służyli swoją ekspertyza. Również oferowane przez nich ubezpieczenie było o wiele tańsze niż dostępne na rynku. Dziękuje bardzo za wszelka pomoc i sprawne dopięcie transakcji 😊
Sebastian O.
Czytaj więcej
Profesjonalne podejście do tematu. Przygotowanie oferty bardzo konkretne i negocjacje bez zbędnego marnowania czasu. Miałem dwie inne dobre wyceny, które Pan Tomasz przebił (cena zakupu, leasing, ubezpieczenie). Serdecznie polecam.
Piotr M.
Czytaj więcej
Polecam w 120%, wszystko na czas i wg ustaleń! Jakość komunikacji w trakcie załatwiania każdego z ww tematu jak i po sprzedaży = 120% . Po odbiorze auta nie zdążyłem dojechać do domu a miałem telefon od Pana Karola czy wszystko jest OK, kolejne samochody na BANK kupię u nich.

Współpracujemy z autoryzowanymi dealerami wielu marek na terenie całej Polski.

Dlaczego warto wybrać Automotive Centrum?

Samochody

Samochody

Auta dostępne w naszej ofercie pochodzą z polskich sieci dealerskich i objęte są gwarancją producenta.

Proces

Proces

Zakup auta u nas to tylko 5 kroków, a średni czas realizacji od wybrania najkorzystniejszej oferty z Twoim doradcą do podpisania umowy to 48h!

Współpraca

Współpraca

Szybki proces nie musi oznaczać pochopnej decyzji. Automotive Centrum to gwarancja profesjonalnego doradztwa przy wyborze odpowiedniego finansowania pojazdu.

Potrzebujesz pomocy?

Nasi doradcy pomogą Ci w wyborze nowego samochodu, zaproponują korzystne ubezpieczenie i odpowiedzą na wszystkie pytania dotyczące finansowania.

Połącz się z doradcą

+48 576 301 600