fbpx

WITAMY W AUTOMOTIVECENTRUM

Automotive Centrum to przede wszystkim szeroki wybór samochodów i najlepsze możliwości ich finansowania w jednym miejscu. U nas kupujesz auto z salonu, ale w lepszej cenie, a także w prostym i bezpiecznym procesie online.

Do naszych klientów podchodzimy naprawdę indywidualnie. Współpraca z wieloma podmiotami finansowymi daje nam możliwość kształtowania oferty według oczekiwań naszych klientów – zarówno pod kątem wkładu własnego, wykupu, okresu trwania leasingu, jak i indywidualnych zapisów w umowach. Oprócz działalności, które mają wypracowaną pozycję na rynku i nie mają problemu z otrzymaniem leasingu, do współpracy zapraszamy również nowe firmy. Nie boimy się młodych działalności, niskich dochodów ani tzw. „trudnych tematów”.

Automotive Centrum to nie jednorazowa transakcja, tylko długofalowa współpraca wszędzie tam, gdzie mowa o finansowaniu samochodów. Zostaw do siebie kontakt i przekonaj się sam.

CO NAS WYRÓŻNIA?

Jesteśmy jedyną taka firmą na rynku, spośród konkurencji wyróżnia nas:

  • Decyzja kredytowa nawet w godzinę!
  • Ogromny wybór aut
  • Możliwość dowolnej personalizacji aut
rm22-kwan-022

NASZA OFERTA

Wszystkie samochody dostępne w naszej ofercie pochodzą z polskich sieci dealerskich i objęte są gwarancją producenta. Naszym klientom umożliwiamy dostęp do ekskluzywnych rabatów flotowych sięgających nawet 35%, dotychczas zarezerwowanych wyłącznie dla dużych przedsiębiorstw.

Zakup auta u nas to tylko 5 kroków, a średni czas realizacji od wybrania najkorzystniejszej oferty wspólnie z Twoim doradcą do podpisania umowy to 48h! Oto jak działamy:
a) Wspólnie z doradcą wybierasz samochód i parametry finansowania.
b) Wypełniasz wniosek i przesyłasz go online.
c) Po pozytywnej decyzji podpisujesz umowę.
d) Otrzymujesz od nas propozycję najkorzystniejszego ubezpieczenia.
e) Odbierasz samochód z salonu lub z dostawą pod dom.

Szybki proces nie musi oznaczać pochopnej decyzji. Automotive Centrum to gwarancja profesjonalnego doradztwa przy wyborze odpowiedniego finansowania pojazdu. Pomagamy w zorganizowaniu najkorzystniejszej oferty leasingowej, rzetelnie przedstawiamy dostępne możliwości i bezboleśnie przeprowadzamy przez cały proces od początku do końca.