Broker samochodowy – duże rabaty na nową Skodę

Skoda to marka szczególnie ceniona przez polską strefę biznesu oraz klientów indywidualnych. Za jej wyborem przemawiają przestronne wnętrza, bogato wyposażone modele, niezawodne silniki oraz elegancka linia, dzięki której nawet pracownicy niższych szczebli mogą reprezentować firmę z klasą.

Jako profesjonalny i doświadczony broker samochodowy Skoda oferujemy Państwu szeroki wybór modeli w atrakcyjnych cenach z możliwością uzyskania ekskluzywnych rabatów flotowych na nowe auta z polskich sieci dealerskich, przy jednoczesnym zachowaniu gwarancji producenta. Nowe samochody od ręki, oferujemy na korzystnych warunkach finansowych, które dotychczas były odstępne wyłącznie dla dużych firm i koncernów. W ofercie posiadamy Skody z silnikami benzynowymi oraz silnikami wysokoprężnymi o różnych pojemnościach i mocach, co pozwala nam jeszcze lepiej zaspokajać potrzeby przedstawicieli handlowych, menagerów wyższego szczebla oraz innych pracowników.

 

Dlaczego Skoda od brokera to dobry wybór?

Korzystne warunki cenowe to zaledwie jeden z wielu atutów współpracy z brokerem samochodowym Skoda. Na uwagę zasługują również korzyści wynikające z szybkiego uzyskania decyzji kredytowej, możliwości negocjowania wysokości raty leasingu, możliwości zawarcia w racie opłat z tytułu ubezpieczenia i serwisowania samochodu w ASO, a także wyboru korzystnej oferty ubezpieczenia OC i AC pojazdu oraz GAP. Wszystkie powyższe formalności i wiele więcej możecie Państwo załatwić w jednym miejscu i to bez konieczności wychodzenia z biura – szybko, sprawnie i bez dodatkowych opłat. Z naszej oferty mogą korzystać małe i duże firmy, osoby prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą, a nawet klienci indywidualni.

Klienci naszego biura brokerskiego mogą dodatkowo liczyć na personalizację wybranych pojazdów, dzięki czemu oddawane w Państwa ręce samochody jeszcze lepiej odpowiadają potrzebom oraz oczekiwaniom konkretnych użytkowników. Ofertę domyka możliwość odbioru samochodu ze wskazanego salonu lub dowóz pojazdu pod dom.

 

Leasing bez konieczności wykupu samochodu

Klienci, którzy zdecydowali się skorzystać z naszej oferty mogą liczyć na profesjonalne wsparcie także w zakresie cesji umowy leasingowej. Kiedy okres leasingowy dobiega końca lub znudzi się Państwu dotychczasowy samochód jako broker pomożemy w znalezieniu cesjonariusza zainteresowanego odkupieniem od Państwa praw do korzystania z pojazdu. Równolegle nasi doradcy przygotują dla Państwa nową ofertę uwzględniającą najnowsze modele i samochody Skoda z danego rocznika.

Klientów zainteresowanych zakupem samochodu marki Skoda na niezwykle korzystnych warunkach zapraszamy do kontaktu.

+48 576 301 600

Skontaktuj się z doradcą

Szukasz nowego samochodu na firmę?

Jesteś o krok bliżej do nowego samochodu.