Wirtualny salon - wyszukiwarka samochodów w wynajmie długoterminowym i leasingu dla firm

Wyszukaj auto, oblicz ratę, podpisz umowę online i odbierz kluczyki.

Nie znalazłeś tego, czego szukasz? Znajdziemy dla Ciebie wymarzone auto.

Wirtualny salon - wyszukiwarka samochodów w wynajmie długoterminowym i leasingu dla firm

Wyszukaj auto, oblicz ratę, podpisz umowę online i odbierz kluczyki.

Nie znalazłeś tego, czego szukasz? Znajdziemy dla Ciebie wymarzone auto.

Warszawa: Leasing samochodów osobowych na konkurencyjnych warunkach

Leasing to obecnie jedna z najpopularniejszych form finansowania samochodów firmowych, z której korzystają zarówno duzi, jak i niewielcy gracze. O popularności leasingu decyduje wiele zalet tej formy finansowania zakupu samochodów flotowych, które możemy uzyskać na preferencyjnych warunkach i możliwością odpisu vatu, dzięki czemu w ogólnym rozrachunku samochody w leasingu dla firm okazują się jeszcze tańsze.

Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom klienta firmowego marka Automotive Centrum – niezależny broker samochodowy z siedzibą w mieście Warszawa – oferuje leasing aut na preferencyjnych warunkach. Naszą specjalnością jest przede wszystkim leasing samochodów osobowych znanych i cenionych przez kierowców marek, takich jak BMW, Ford, Skoda, Audi czy Toyota (min. Toyota RAV4). Oferujemy nowe auta pochodzące z polskiej sieci dealerskiej z pełną gwarancją producenta oraz możliwością wykupienia pakietu serwisowego ASO (dla wybranych marek). Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Leasing samochodów u brokera

Jako broker samochodowy o ugruntowanej pozycji na rynku motoryzacyjnym możemy zaoferować naszym Klientom wysokie rabaty na samochody nowe z salonu – nawet do 35% ceny katalogowej. Dotychczas tak wysokie upusty były zarezerwowane wyłącznie dla wybranych klientów firmowych. Dzięki pomocy Automotive Centrum Warszawa mogą z nich skorzystać przedsiębiorcy niezależnie od liczby samochodów branych w leasing. Ale konkurencyjne ceny samochodów to nie wszystko.

Współpracujemy z licznymi instytucjami finansowymi. To pozwala nam kierować wnioski kredytowe i leasingowe do banków, w których nasz Klient ma największe szanse na uzyskanie pozytywnej odpowiedzi oraz preferencyjnych warunków. Zawsze staramy się negocjować najniższe raty w wybranej formie finansowania, jednocześnie dając Klientom możliwość uwzględnienia w racie leasingu opłat dodatkowych związanych z ubezpieczeniem samochodu lub wykupem pakietu serwisowego ASO. W wybranych instytucjach skorzystanie z opieki ASO jest argumentem przemawiającym na rzecz leasingobiorcy i umożliwiającym negocjowanie jeszcze lepszych warunków leasingu.

Samochody w leasingu dla firm – wszystkie formalności pod przysłowiowym jednym dachem

Obok korzyści finansowych wynikających z możliwości skorzystania z ekskluzywnych rabatów na samochody w leasingu dla firm oraz preferencyjnych warunków ich finansowania nasi Klienci mogą liczyć także na profesjonale wsparcie w zakresie wyboru najkorzystniejszej oferty ubezpieczenia OC, AC i GAP. Co istotne, w odróżnieniu od wielu instytucji oferujących kompleksową obsługę nie nalegamy na wybór wskazanej przez nas oferty ubezpieczeniowej, a jej odrzucenie nie wiąże się z utratą zniżek na zakup samochodu oraz wynegocjowanych wcześniej rabatów.

Na terenie miasta Warszawa jesteśmy znani z profesjonalnej i kompleksowej obsługi na każdym etapie procesu zakupowego, a także obsługi posprzedażowej. W sytuacji, w której okres leasingu dobiega końca, a Państwo nie jesteście zainteresowani wykupem leasingowanego samochodu pomożemy w znalezieniu podmiotu zainteresowanego cesją, co pozwoli Państwu skorzystać z nowej oferty leasingowej na wybrany samochód osobowy dla firmy. Z przyjemnością pomożemy w wyborze nowego samochodu i wynegocjujemy dla Państwa możliwie najbardziej korzystną ofertę.

Klientów poszukujących samochodów w leasingu dla firmy zachęcamy do bliższego zapoznania się z naszą ofertą, a w razie pytań lub wątpliwości do kontaktu. Stale uzupełniamy naszą ofertę handlową o nowe modele z bieżących roczników, co daje Państwu szerokie spektrum wyboru sprawdzonych samochodów osobowych dla firm.